Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.459 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity(ml) | 1000ml |
| Material | Plastic |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Function | Ferment |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.