Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.978 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 20 × 19 cm |
| Weight | 1.0kg |
| Capacity(ml) | 1000ml |
| Capacity (Quart) | 1L |
| LCD | No |
| Model Number | 2N4SNJ-C15S1 |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Ferment |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.