Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V, 220 |
| Power (W) | 10w, 20 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Overseas Call Centers |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Outdoor, Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity (Quart) | 1.2 |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | SC-266 |
| Type | Home Yogurt Maker |
| Material | plastic, PP Plastic |
| Product name | Yogurt Making machine |
| Color | Customized |
| Character | Home Used |
| Usage | can make yogurt and rice wine |
| GB size | 265*235 *145mm |
| Accessories | PC cover, PTC heater, PP container, |
| Volume | 1.2L |
| Service | ODM OEM |
Instock
There are no reviews yet.