Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 5w, 95 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 3 years |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Application | Hotel, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Capacity (Quart) | 6 |
| Type | Automatic Yogurt Maker |
| Color | Can be customized |
| Product Name | Multifunctional fermentation pot |
| Size | 32*32*35CM |
| Advantage | Can set a custom time & temperature |
| Capacity | 6L |
| Power | 100-240V/85-95W/50Hz(can be choose ) |
| certificate | CE CB |
| voltage & plug | can be customized |
| material | PP&SS Body+SS garlic tray+Alu. inner pot(can be choose) |
Instock
There are no reviews yet.