Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 6L |
| LCD | Yes |
| Model Number | AZK286-6 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Black garlic |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | 90w |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.