Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 24 × 27 cm |
| Weight | >2kg |
| Capacity(ml) | 1501ml-2000ml (including 2000ml) |
| LCD | Yes |
| Model Number | SNJ-C10P2 |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CCC, CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Leben, yogurt, natto, rice wine, pickles |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 20W |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | yogurt machine |
| Rated power | 20W |
| Rated voltage | 220V |
| Rated frequency | 50Hz |
| liner material | ceramic |
| Product size | 26.8*16.1*14.8cm |
| Inner container configuration | 500ml large cup * 2, 125ml small cup * 6 |
| Temperature control mode | anti-high temperature, dry burning overheating protection |
Instock
There are no reviews yet.