Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 28 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 6L |
| LCD | Yes |
| Model Number | HSJ-6L-Blue |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | BlackGarlic |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 110W |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.