Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 24 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| LCD | Yes |
| Model Number | EGRAPE412 |
| Material | Plastic |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 20w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.