Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 5 |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity (Quart) | 0.48 |
| Place of Origin | China |
| Model Number | HD-BQL01 |
| Type | Home Yogurt Maker |
| Material | Plastic, ABS + Food Grade Aluminum Bowl |
| Product name | Home Yogurt Maker |
| Color | blue, pink, brown |
| LOGO | Customized Logo |
| Tank Capacity | 450ml |
| Product size | 16CM*16CM*26CM |
| Product weight | 1.2KG |
Instock
There are no reviews yet.