Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 100 |
| Power (W) | 500w, 75 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Taiwan |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Capacity (Quart) | 0.15 |
| Place of Origin | Taiwan, China |
| Model Number | KN-128G |
| Product name | Yogurt Makers |
| Character | Mini Size |
| Material | Food Safe Plastic |
| Type | Home use |
| Function | Hot Air |
| Weight | 2KGS |
| Useful | 250ml per cup |
| Advantage | Easy to Use |
| Style | Baic |
Instock
There are no reviews yet.