Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ITQ3884 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | / |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.