Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.6kg |
| Capacity(ml) | 400ml |
| LCD | Yes |
| Freezer Safe | Yes |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.