Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 10 |
| Brand Name | XMSJ, WEILI |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | NO |
| Capacity (Quart) | 1.5 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | IYM-1501 |
| Type | Home Yogurt Maker |
| Function | Touch Control, Yogourt Making |
| Material | plastic |
| Product name | Yogurt Making Machine |
| Character | Home Used |
| Color | White |
| Usage | Cooking Appliances |
| LOGO | Customized Logo |
| Keyword | Mini Making Yogurt Maker |
| Advantage | Custom Time |
| OEM | Accepted |
| Feature | Family Yogurt Maker |
Instock
There are no reviews yet.