Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.5kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| LCD | No |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Rice Wine |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 20w |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.