Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Material | Glass |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| function | Yogurt, rice wine, natto enzyme, kimchi |
| product size | 232x225x275mm |
Instock
There are no reviews yet.