Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Controlling Mode | Automation |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 500 |
| Brand Name | XMSJ, HongYue |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Overseas Call Centers |
| Warranty | 1 Year |
| Energy Efficiency Rating | Class A |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity (Quart) | 8 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HY-SNJ223 |
| Type | Electric Yogurt Maker |
| Function | Timer Function |
| Material | stainless steel |
| Product name | Yogurt Making Machine |
| Color | White+Black |
| Usage | Yogurt DIY Tool |
| Feature | Family Yogurt Maker |
| Volume | 8L/12L |
| Keyword | Mini Making Yogurt Maker |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Name | Yoghurt Maker Machine |
| MOQ | 1pcs |
| Key words | Frozen Yogurt Machine |
Instock
There are no reviews yet.