Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 130W, 30 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity (Quart) | 1000 |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | SNJ-1000 |
| Type | Home Yogurt Maker, Automatic Greek Yogurt Maker |
| Function | temperature control, Greek Yogurt, rice wine, qingqu maker |
| Material | Plastic, Plastic |
| Product name | Small Yogurt Makers |
| Color | Client's Requirements |
| Feature | Family Yogurt Maker |
| Cup | 1 glass |
| Volume | 1000 |
| Character | Home Used Mini Size |
| Certification | ce |
Instock
There are no reviews yet.