Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.855 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Certification | none |
| Function | Natto |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Yogurt Maker |
| MainKey2 | Yogurt Maker Compact Greek Yogurt Maker Machine |
| MainKey3 | Automatic Yogurt Machine Constant Temp Control |
| MainKey4 | Homemade Yogurt Maker Stainless Steel Container |
| MainKey5 | Mini Automatic Yogurt Machine DIY Yogurt Tools |
| MainKey6 | Electrical Yogurt Natto Maker Small Appliances |
Instock
There are no reviews yet.