Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity(ml) | 250ml |
| LCD | No |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | Yes |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Certification | CE, RoHS |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Ice Cream |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Material of liner | Glass |
| Capacity | Less than 1L |
Instock
There are no reviews yet.