Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 56 × 103 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | Other |
| Function | Other |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | Other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product name | commercial yogurt fermenting box |
| model | LK-68SNJ |
| Product number | GL0815 |
| Voltage | 220V (50Hz) |
| Power | 400W |
| Total capacity | 100L |
| Use temperature | temperature 0-40 degrees centigrade, relative humidity below 90% |
| Cup capacity | 200ml*80 cup |
| Weight | About 30kg |
| Fermentation temperature | 30-60 degrees centigrade |
Instock
There are no reviews yet.