Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 20 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | None |
| Warranty | 2 years |
| Application | Household, Drink |
| Power Source | Electric |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | SNJ-101A |
| Type | Home Yogurt Maker |
| Function | Timer Function |
| Material | Stainless steel |
| capacity | 1L |
| Color | White |
| Feature | Family Yogurt Maker |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.