Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.8kg |
| Capacity(ml) | Below 500ml (including 500ml) |
| Capacity (Quart) | 280ML |
| LCD | Yes |
| Model Number | EGRAPE7 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Full-automatic |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 7w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.