Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.425 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 25 cm |
| Weight | 1.5kg |
| Capacity(ml) | 1300ml |
| Capacity (Quart) | 1300ml |
| LCD | Yes |
| Model Number | 2N4SNJ-MD-ShuXian |
| Material | Glass |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | yogurt/rice wine/natto |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 20W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.