Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity (Quart) | 5L |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 90w |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 6L/5L |
| Rated frequency | 50/60HZ |
| Rated power | 90W |
| Machine size | 285*285*300mm |
Instock
There are no reviews yet.