Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 130W, 15 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Private Mold | Yes |
| Capacity (Quart) | 2 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | JS09 |
| Type | Home Yogurt Maker, Automatic Greek Yogurt Maker |
| Function | temperature control, Temperature Control |
| Material | Plastic, PC COVER |
| Product name | Yogurt Making Machine |
| Color | Black |
| Cup | Glass Cup |
| Control type | Microcomputer |
| Panel | Touch Panel |
| Character | Make Tasty Home-made Yoghurt |
| Feature | Digital Display System |
Instock
There are no reviews yet.