Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Ferment |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 40w |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| brand | other |
| Product Category | Fruit dryer |
| color | 5L simple model |
| rated power | 90W |
| rated voltage | 100-240V |
| Rated frequency | 50-60Hz |
| 3C certificate number | 2018010717043374 |
Instock
There are no reviews yet.