Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 21 cm |
| Capacity(ml) | 2000ml |
| LCD | Yes |
| Model Number | xqh466gf |
| Material | Porcelain |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Computer Control |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Natto |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 40w |
| Brand Name | CUKYI |
| Origin | Mainland China |
| Cup Material | stainless steel/ bamboo fiber |
Instock
There are no reviews yet.