Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 1.0kg |
| Capacity(ml) | 1000ml |
| Capacity (Quart) | 1L |
| LCD | Yes |
| Model Number | 2N4SNJ-DL-002 |
| Material | Plastic |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Automation |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Natto |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.