Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 130W, 10 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | SNJ-17C-White |
| Type | Home Yogurt Maker |
| Function | temperature control |
| Material | Plastic, Plastic/Stainless Steel/Glass |
| Product name | Home Made Yoghurt Maker |
| Certification | CE/ROSH |
| Color | Customizable |
| Usage | Yogurt DIY Tool |
| Feature | Family Yogurt Maker |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Keyword | Mini Making Yogurt Maker |
| Inner Material | Stainless Steel/Glass |
| Service | Sample |
Instock
There are no reviews yet.