Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product model: | SNJ-C10T1 |
| Voltage/Frequency: | 220V/50HZ |
| Rated power; | 20W |
| Rated capacity: | 1L |
| Container material: | High temperature resistant glass material |
| Cup material: | Ceramic 4 small cup/125ML |
| Inner wall material: | 304 stainless steel material |
| Control mode: | microcomputer control |
| Net weight of product: | 1.5KG |
Instock
There are no reviews yet.