Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.257 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HAEGER |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.