Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 19 × 33 cm |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220v/110v |
| Power (W) | 420w |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Household cotton candy machine |
| Product size | 285*285*160mm |
| Product material | stainless steel, PP |
| Operation type | one-key automatic |
| Product Numbers | JD0431B |
Instock
There are no reviews yet.