Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.217 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Popcorn Makers |
| Function | With Switch Control |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 850W |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| Type | popcorn makers |
| Power | 850W |
| Material | Metal and PP |
| MainKey1 | Popcorn Maker |
| MainKey2 | Popcorn Maker Machine Round Popcorn Popper |
| MainKey3 | Air Popcorn Maker Non-Stick Coating BPA Free |
| MainKey4 | 850W Mini Household Popcorn Machine 3.6L |
| MainKey5 | Electric Hot Air Popcorn Maker Kids Gifts |
| MainKey6 | Home Party Oil-Free Corn Small Popcorn Machine |
Instock
There are no reviews yet.