Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 850, 850 |
| Brand Name | XMSJ, Popcorn Makers |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Return and Replacement |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Hotel, Commercial, Household, HOME |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Type | Home Popcorn Maker, Hot Air Popcorn Maker |
| Function | Overheat Protection, With Switch Control |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | Popcorn Makers |
| Product name | Hot Air Mini Electric Commercial Popcorn Makers |
| Feature | Hot Air Popcorn Popper Maker At Home |
| Key words | Popcorn Makers Machine |
| Usage1 | Popcorm Maker |
| Color | Red |
| PACKAGE | Giftbox+Master Carton |
| Usage2 | Popcorn Maker Healthy Snack |
Instock
There are no reviews yet.