Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 50 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Purchase country | Mainland China |
| Body material | 430 stainless steel |
| Pot body material | High temperature resistant aluminum alloy |
Instock
There are no reviews yet.