Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 55 × 90 cm |
| Certification | CE, ce |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 65W, 1450 |
| Brand Name | XMSJ, CENCHU |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Onsite Installation |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Commercial |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | Yes |
| Type | Hot Air Popcorn Maker, Automatic |
| Function | With Switch Control |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | EB-606 |
| Color | Silver/Red |
| Material | Toughened Glass |
| Size | 860*420*730mm |
| Usage | Common Popcron |
| Product name | kettle corn popcorn machine |
| Net Weight | 26.5kg |
| A pot/min | 2 minutes |
| Name | Automatic Electric Commerial Popcorn Machine |
Instock
There are no reviews yet.