Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.784 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 35 cm |
| Model Number | 299 |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| brand | SOKANY |
| Item number | 299 |
| 3C certificate number | 2016010713927820 |
| product category | Duoshi furnace |
| Model | 299 |
| Rated power | 1200W |
| Control mode | button |
| plug | Default European regulations |
| There are authorized Private label | be |
| Is it detachable? | be |
| Rated voltage | 220-240 |
| Rated frequency | 50/60 |
Instock
There are no reviews yet.