Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CB, CE, RoHS |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | 850W |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Power Mode | Power Supply |
| Operating Voltage | 220V (included)-240V (included) |
| Plug Type | British Specification Plug |
| Battery Properties | Without Battery |
Instock
There are no reviews yet.