Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 80 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220-240V, 220-240V/50-60Hz |
| Power | 1KW |
| Dimension(L*W*H) | 460*460**500 mm |
| Weight | 12 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Output product name | cotton candy |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product name | Candy floss machine |
| Power Source | Electric Power |
| Keywords | Cotton Candy Machine Commercial |
| Color | Pink |
| Raw material | sugar |
| Function | Multifunctional |
| Dimension | 460*460*500 mm |
| Usage | Candy Floss Maker Making |
| Certification | ISO |
Instock
There are no reviews yet.