Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 850W |
| Brand Name | chcyus |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.