Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.738 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.