Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 20 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EGRAPE289SOKANY-288 |
| Function | Overheat Protection, With Switch Control |
| Certification | CE |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | EGrape |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.