Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Model Number | A0NC9FF201100 |
| Function | Overheat Protection |
| Certification | none |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | – |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.