Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Overheat Protection, With Switch Control |
| Type | Oil-Popped |
| Voltage (V) | 220V-240V |
| Power (W) | 850W |
| Brand Name | GIOIO |
| Origin | Mainland China |
| Product specifications | Red European Standard, Red British Standard |
| Product Category | Popcorn machine |
| capacity | 3.6L |
| rated power | 850W |
| rated voltage | 220V-240V |
| Rated frequency | 50-60HZ |
| material quality | Rubber wood+aluminum |
Instock
There are no reviews yet.