Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | N4BMHJ-B303A |
| Function | With Switch Control |
| Certification | CE |
| Type | Hot Air Popcorn Maker |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.