Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | With Butter Melting Container, With Switch Control |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Popcorn Machine type | American popcorn machine |
| ZA-802 | Popcorn machine with roof |
| ZA-803 | Normal version popcorn machine |
Instock
There are no reviews yet.