Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | 300w |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 300w |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Net weight | 6KG |
| Maximum power | power: 300w |
| Rated voltage | AC220V |
| Rated frequency | 50/60HZ |
| Bulb | 15W tungsten bulb |
| Pot material | 304 stainless steel |
| Pot Construction | Swinging Inverted Popcorn |
| Material of stirring rod | 304# stainless steel |
| Aluminum column material | aluminum alloy static oxidation |
| Body material | ABS105°C flame retardant |
| Side/Rear Panel Material | Vandal Resistant Plexiglas |
| Product size | 24*27*45CM |
Instock
There are no reviews yet.