Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 80 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2022 |
| Warranty of core components | 2 years |
| Core Components | Motor |
| Voltage | 110-240V/50-60HZ |
| Power | 1300W |
| Dimension(L*W*H) | 945*366*1535mm |
| Weight | 25 KG, 25Kg |
| Warranty | 2 years |
| Application fields | Commercial catering |
| Key Selling Points | strong and durable |
| Product name | Popcorn Machine |
| Healthy | Food grade SS material |
| Capacity | 8oz/2 min |
| Material | Stainless Steel |
| Logo | OEM Logo |
| Keyword | Popcorn maker |
| Size | 945*366*1535mm |
| Heating Type | Electric |
| Services | OEM ODM available |
Instock
There are no reviews yet.