Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 52 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | new |
| Certification | CE |
| Type | Electric Cotton Candy Machine |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1100w |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.