Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE, EMC, EMF |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 900w |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Product category | Popcorn machine |
| rated voltage | 220-240V |
| rated frequency | 50/60HZ |
Instock
There are no reviews yet.